ÖVRIGT / Mattor / Bönematta 7644382
nr 764 4382
Bönematta
Dubbelnisch, Sarabområde, tidigt 1900-tal, 170 x 125
Kondition: slitage, en kortsida saknar ngn knutrad
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 juni 2012
kl 17:55:18
350 kr
500 kr
450 kr
550 kr